SKRIVBORD, omkring 1900.

SKRIVBORD, omkring 1900.
110400. SKRIVBORD, omkring 1900.

Imitationsmåleri. Längd 119, bredd 58, 75 cm.

Slitage, färgbortfall, lagningar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 753