PARTI SILVER, 15 delar. Bland annat Cohr och ELA Danmark. Tot vikt 346g.

11040. PARTI SILVER, 15 delar. Bland annat Cohr och ELA Danmark. Tot vikt 346g.

1 par salt/pepparkar, Cohr Danmark. 1 par salt/pepparkar med glasflaska, emaljdekor, Norge. Skål med röd emalj ELA Danmark. 6 skedar GAB Rosenholm. 4+1+1 dessertskedar. Högsta höjd 12 cm.

Putsrepor. 4+1+1 skedar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 151