SLAGBORD, 1900-talets andra hälft.

110394. SLAGBORD, 1900-talets andra hälft.

Vitmålat slagbord. Längd 74 cm, bredd 35 cm, höjd 73 cm. Klaffar 2 x 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 811