VAS, glas, Simon Gate, Orrefors, signerad.

1103946. VAS, glas, Simon Gate, Orrefors, signerad.

Graverad dekor kvinnor bärandes på fruktkorgar, höjd ca. 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 444