KOFFERT, målad plåt, 1900-tal.

110353. KOFFERT, målad plåt, 1900-tal.

Längd 100, bredd 55, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 588