BLOMSTERPIDESTAL, 18/1900-tal.

1103429. BLOMSTERPIDESTAL, 18/1900-tal.

7 armad, svarvad och betsad, Höjd 133 cm.

Skador, repor, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, repor, sprickor.

Antal besök: 811