SKEPPSKLOCKA, USA, 18-1900-tal.

110309. SKEPPSKLOCKA, USA, 18-1900-tal.

Märkt TACOMA CITY, höjd ca 30 cm, diameter 31 cm.

Bruksslitage, färgstänk, ärg, senare fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 037