FÅTÖLJ, skinn, Natuzzi, Italien, 1900/2000-tal.

1103000. FÅTÖLJ, skinn, Natuzzi, Italien, 1900/2000-tal.

Rygghöjd 92, bredd 91, djup 83 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 200