SERVERINGSVAGN, funkis, 1900-tal.

110264. SERVERINGSVAGN, funkis, 1900-tal.

Med utdragbara skivor. Längd 65 bredd 40 höjd 59, total bredd 66,5 cm.

Slitage, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och fläckar.

Antal besök: 868