BAJONETTER, 2 st, 1900-talets början.

110263. BAJONETTER, 2 st, 1900-talets början.

Bajonetter 2 st
Bajonett med slida 48 cm
1 st Längd 25,5.

Obet slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bajonetter 2 st
Bajonett med slida 48 cm
1 st Längd 25,5.

Obet slitage.

Antal besök: 816