ASSIETTER, 11 st, porslin, Blå Måsen, Bing & Gröndal.

110258. ASSIETTER, 11 st, porslin, Blå Måsen, Bing & Gröndal.

Dekor med mås samt dekor i relief. Förgyllda detaljer. Modellnummer 612.
Diameter ca 14,5 cm.

Förgyllning med lättare slitage. Någon del II:a sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 14,5 cm.

Antal besök: 1 139