PINNSTOLAR, 6 st, "Tellus", IKEA, 1960-70-tal.

1102577. PINNSTOLAR, 6 st, "Tellus", IKEA, 1960-70-tal.

Målade. Spjälad rygg. Höjd ca 83 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 420