SOFFBORD, teak, klaff och skjutbar skiva. 1950/60-tal.

11025. SOFFBORD, teak, klaff och skjutbar skiva. 1950/60-tal.

Längd 140 cm + klaff längd 30 cm, bredd 60 cm, höjd 58 cm.

Repor, slitage, mindre färgfläck på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 996