MUSIKMÖBEL med barskåp, Arkansas, Blaupunkt, Tyskland, 1900-talets mitt.
1102306. MUSIKMÖBEL med barskåp, Arkansas, Blaupunkt, Tyskland, 1900-talets mitt.
Längd ca 120 cm, bredd 45 cm, höjd 90 cm.
Bruksslitage. Ej funktionstestad eller genomgången, ingen funktionsgaranti lämnas.
Fläckar, märken. Högtalarskydd med skada/hål.
Packning till växlare defekt.
Packning till växlare defekt.