MUSIKMÖBEL med barskåp, Arkansas, Blaupunkt, Tyskland, 1900-talets mitt.

1102306. MUSIKMÖBEL med barskåp, Arkansas, Blaupunkt, Tyskland, 1900-talets mitt.

Längd ca 120 cm, bredd 45 cm, höjd 90 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad eller genomgången, ingen funktionsgaranti lämnas.
Fläckar, märken. Högtalarskydd med skada/hål.
Packning till växlare defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Packning till växlare defekt.

Antal besök: 1 080