Kalmar Auktionsverk
Glas
Serviser
KOSTA BODA 18 st föremål, flertalet Wärff "Prince" även Lindstrand, 1900-tal.
1102301. KOSTA BODA 18 st föremål, flertalet Wärff "Prince" även Lindstrand, 1900-tal.
höjd 3,5 cm - 19 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 3,5 cm - 19 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
294