HARDY STRID. Epoxyemalj.

HARDY STRID. Epoxyemalj.
1102042. HARDY STRID. Epoxyemalj.

Årstid. Augusti -83. Signerad. 31x41 cm.

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 368