MATS NORRYD. Färglitografi.

MATS NORRYD. Färglitografi.
1102013. MATS NORRYD. Färglitografi.

Ur mappen HC Andersen. Signerad samt numrerad 195/300 ex. Daterad 1975. 53x40 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 294