STOL, Lindome, gustaviansk, 1700-tal.

110199. STOL, Lindome, gustaviansk, 1700-tal.

Svartmålad samt bronserad, Skuren dekor. Lös stoppad sits. Genombruten rygg.

Spricka i stolsben/slitage.
senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka i stolsben/slitage.
senare bemålning.

Antal besök: 2 226