TOMAS LIDÉN. Olja på pannå, signerad TL.

110182. TOMAS LIDÉN. Olja på pannå, signerad TL.

"Dimman", 24 x 30 c, inköpt 2001 Lidköpings Konsthall.

Reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reva.

Antal besök: 3 434