BIRGER LUNDQVIST. Etsning. Signerad och daterad 1950 i plåten.

110166. BIRGER LUNDQVIST. Etsning. Signerad och daterad 1950 i plåten.

"Självporträtt IX". 14 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 093