GEORG CRAFOORD. Olja på duk, signerad Georg Crafoord 1981.

110163. GEORG CRAFOORD. Olja på duk, signerad Georg Crafoord 1981.

Komposition. 60 x 85 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 60 x 85 cm.

Antal besök: 2 379