FERDINAND LÉGER. EFTER. Färglitografi, signerad i trycket.

110162. FERDINAND LÉGER. EFTER. Färglitografi, signerad i trycket.

Figurer vid häst. 35 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurer vid häst. 35 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 940