PARTI, 10st Plåtburkar, Luxus, Gevalia kaffe, 1900-tal.

110128. PARTI, 10st Plåtburkar, Luxus, Gevalia kaffe, 1900-tal.

Div burkar.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Div burkar.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 4 848