SILVIA LEITU. Ros, akvarell, signerad.

110108. SILVIA LEITU. Ros, akvarell, signerad.

Bildyta 54,5 x 17,5 cm.

Fläck. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 54,5 x 17,5 cm.

Fläck. Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 137