SYSKRIN, 18/1900-tal.

SYSKRIN, 18/1900-tal.
1101043. SYSKRIN, 18/1900-tal.

Längd ca 33,5 cm, bredd 23 cm, höjd ca 16 cm.

Ålders samt bruksslitage. Något vingligt. Fanérskador, märken, delar saknas. -Nyckel saknas. Lås ej genomgånget. Glas med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 355