CARL OSCAR LARSSON. Malmö. Olja på pannå. Signerad C O Larsson och daterad 1938.

110103. CARL OSCAR LARSSON. Malmö. Olja på pannå. Signerad C O Larsson och daterad 1938.

43x49 cm.

Carl Oscar Larsson (1887–1962)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x49 cm.

Antal besök: 2 801