FAT. ett par, fajans, Delft, Dekor med vapensköld, 1700/1800-tal.

110059. FAT. ett par, fajans, Delft, Dekor med vapensköld, 1700/1800-tal.

Dekor med vapensköld. Diameter 23 cm.

Glasyrskrap, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasyrskrap, repor.

Antal besök: 961