SKRIVBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

11003. SKRIVBORD, nyrenässans, sent 1800-tal.

Ek. Skuren dekor. Läderklädd skiva. Längd 131, bredd 71, höjd 79 cm.

Slitage. Lös listdel medföljer. Draghandtag saknas. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 118