TRÄDGÅRDSMÖBLER, 4 delar, Ato Design.

1100172. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 4 delar, Ato Design.

4 st fåtöljer, plakettmärkta, rygghöjd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 757