GIDEON BÖRJE. olja på duk, signerad.

110013. GIDEON BÖRJE. olja på duk, signerad.

Motiv av veranda. 45 x 55 cm.

Mindre färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv av veranda. 45 x 55 cm.

Mindre färgkrackelering.

Antal besök: 1 332