DUK och SERVETTER, Vapendekor, 30 delar, linne, 1800/1900-tal.

109978. DUK och SERVETTER, Vapendekor, 30 delar, linne, 1800/1900-tal.

Brodyr med vapensköld.
dukens mått ca 534 x 169 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brodyr med vapensköld.
dukens mått ca 534 x 169 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 1 120