1099674. FLINLÅSPISTOL, 1700-tal.

Längd 46 cm.

Skador, dekordelar saknas.

Längd 46 cm.

Skador, dekordelar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 16 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
16 EUR
Danmark
21 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
26 EUR
Frankrike
28 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
32 EUR
48 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
65 EUR
89 EUR
101 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Kassa
Föremålsnr
1099674

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 609