Collier i silver med en briljantslipad sten, stämplad 835, FinnFeelings
Örhängen i sterling silver, stämplade 925, FinnFeelings
Totalvikt 16,7 gram.
Bruksslitage.
Totalvikt 16,7 gram.
Bruksslitage.