SMYCKESET, Silver, FinnFeelings.

1099502. SMYCKESET, Silver, FinnFeelings.

Collier i silver med en briljantslipad sten, stämplad 835, FinnFeelings
Örhängen i sterling silver, stämplade 925, FinnFeelings

Totalvikt 16,7 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 16,7 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 034