MATSERVIS, 46 delar, Grön Anna, Göteborg.

109919. MATSERVIS, 46 delar, Grön Anna, Göteborg.

3 terriner, 9 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 små assietter, 6 förrättstallrikar, 2 karotter, 1 uppläggningsfat, 1 litet uppläggningsfat, 1 såsskål.

Nagg, krackelyr, missfärgningar. En terrin saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 540