DOCKA, i originalkartong, Diana, 1900-tal.

10990. DOCKA, i originalkartong, Diana, 1900-tal.

Dockans längd ca 88 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dockans längd ca 88 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 772