HYLLPLAN, 4 st, teak, 1900-talets mitt.

1098979. HYLLPLAN, 4 st, teak, 1900-talets mitt.

Vägghängda.
Längd ca 80 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägghängda.
Längd ca 80 cm.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 2 779