Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
ANNA-JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, 248x164 cm, röllakan, signerad "Å" 1900-tal.
1098921. ANNA-JOHANNA ÅNGSTRÖM. Matta, 248x164 cm, röllakan, signerad "Å" 1900-tal.
rosa och vit.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
rosa och vit.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
300