SALSSKÅP, jugend, 18/1900-tal.

1098882. SALSSKÅP, jugend, 18/1900-tal.

2-delat.
Längd ca 105 cm, bredd 35 cm, höjd ca 196 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Renoverat och kompletterat. Senare bemålat. Möjligen att mittdel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-delat.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 525