FARTYGSFÖNSTER, mässing/glas.

FARTYGSFÖNSTER, mässing/glas.
1098879. FARTYGSFÖNSTER, mässing/glas.

53,5 x 41 cm.

Repor på glaset.
Märken, smärre skador på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

53,5 x 41 cm.

Repor på glaset.

Antal besök: 1 170