TRÅGSKÄNK, 1800-tal.

TRÅGSKÄNK, 1800-tal.
1098845. TRÅGSKÄNK, 1800-tal.

Längd ca 132 cm, bredd 49 cm, höjd ca 130 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning. Renoverad och kompletterad. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1098845. TRÅGSKÄNK, 1800-tal.

Antal besök: 652