FRUKTSERVIS, 8 delar, glas, möjligen Ryssland, 1800-tal.

109843. FRUKTSERVIS, 8 delar, glas, möjligen Ryssland, 1800-tal.

5 assietter, 2 skålar på fot, höjd 10 - 10,5 cm samt skål med handtag.

Bruksslitage, en assiett med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 593