VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
109809. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Längd 75 bredd 33 höjd 173 cm.

Slitage och fläckar, backstycke med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
109809. VITRINSKÅP, 1900-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 388