ENRIC GALWEY. Landskap.

ENRIC GALWEY. Landskap.
1097959. ENRIC GALWEY. Landskap.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, stämpeln från tillverkaren av innehavaren, Teixidor-huset i Barcelona
48,5 x 84,5 cm.

Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
48,5 x 84,5 cm.

Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 593