MASK, Afrika, 1900-tal.

MASK, Afrika, 1900-tal.
10976. MASK, Afrika, 1900-tal.

Dekor av snäckor och mässingsplattor. Höjd 38 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 725