TAKLAMPA, glas, 1900-tal.

TAKLAMPA, glas, 1900-tal.
109755. TAKLAMPA, glas, 1900-tal.

mässing / glas.
H: 50 cm.

Slitage. Saknar knopp i botten. 2 st lampsocklar saknar delar (se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

mässing / glas.
H: 50 cm.

Antal besök: 888