BARNCYKEL, 1950/60-tal.

BARNCYKEL, 1950/60-tal.
1097347. BARNCYKEL, 1950/60-tal.

Höjd ca 74 cm
Sitthöjd ca 44 cm
Köparprovision 12,5%.

Ålders samt bruksslitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Pedal saknas. Ej komplett. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 74 cm
Sitthöjd ca 44 cm
Köparprovision 12,5%.

Antal besök: 6 196