STIG BLOMBERG. SKULPTUR,gips, signerad och numrerad 39/85.

109697. STIG BLOMBERG. SKULPTUR,gips, signerad och numrerad 39/85.

Mor med barn, höjd 23 cm.

Stig Blomberg (1901–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mor med barn, höjd 23 cm.

Stig Blomberg (1901–1970)

Antal besök: 1 969