TESERVIS, 18 delar. "Ostindia" Rörstrand.

10969. TESERVIS, 18 delar. "Ostindia" Rörstrand.

15 tekoppar med fat + 2 koppar. Tekanna.

Mindre bruksslitage. 3 koppar med nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 534