Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL SKÅNBERG. Tillskriven. Två pojkar med segelbåt, olja på pannå, intyg a tergo.
1096747. CARL SKÅNBERG. Tillskriven. Två pojkar med segelbåt, olja på pannå, intyg a tergo.
29 x 25 cm.
sedvanligt ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 25 cm.
sedvanligt ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
603